Arrestohet ish-truproja e Bin Ladenit

522

Policia gjermane arrestoi ish-truprojen e kreut të Al Qaedas, Osama bin Laden dhe synon ta deportojë atë në Tunizi.

Gazeta Bild se Sami A. 42 vjeçar u arrestua kur shkoi në stacionin e policisë, ku ai duhet të raportojë çdo ditë, transmeton Klan Kosova.

Comments