Arsenal merr pikën e parë, kundërshtarët arratisen

238

Moebel THEMA

Arsenal merr më në fund pikën e parë transmeton Faktiditor.Të parën pikë merr gjithashtu edhe Leicester City që bëri mrekullinë sezonin e kaluar duke u shpallur kampion, por kjo nuk mjafton për dy skuadrat sepse kundërshtarët po arratisen.Arsenal nis edhe një vit të vështirë ndërsa durimi po merr fund të drejtuesit që nuk duan të përfundojnë edhe një sezon pa trofe, ndërsa Venger po plaket dhe nuk është i qetë.Venger madje nuk e ka të sigurtë nëse do t’a përfundojë krejt sezonin, nëse skuadra që drejton mbetet duarbosh./Faktiditor/.

Comments