Arti, emër premtues në tregun e muzikës

3,769

Bleart Frangu me emrin artistik ARTI ka lansuar së fundmi projektin e tij me te ri M’kalle. Kjo eshte kenga e tij e tretë dhe është mirpritur nga audienca.

Muzikën e këngës M’kalle e ka bërë RZONI ndërsa tekstin e ka shkruar Arti dhe Hamza.

ARTI i cili jeton në Gjermani fokus kryesor ka muzikën shqip. Ai në një prononcim për media në Kosovë ka bërë të ditur se projektet nga ai do të jenë të vazhdueshme dhe se pritet të ketë edhe bashkëpunime me artistë të tjerë. /faktiditor.ch

Me poshte keni linkun:

Comments