Komuna e Haraçinës i hap dyert për qytetarët

Kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se prej sot Komuna e Haraçinës sërish i ka hapur dyert për qytetarët. Sipas tij e gjithë administrata është kthyer në punë dhe do t’i kryej shërbimet…

Çitaku – Kurtit: Ka jeni nisë more kështu?

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka hedhur sulme të ashpra në drejtim të kryeministrit Kurti për situatën e krijuar së fundmi në veri. Në një postim në Facebook, Çitaku ka përmendur faktin se kryetarët e VV-së në veri sot refuzuan…