Babai i Astrit Deharit i jep lamtumirën e fundit djalit të tij (Video)

495

babaiii

Babai i Astrit Deharit i dha lamtumirën e fundit djalit të tij, në ceremoninë e varrimit në Zllatar të Prishtinës.

Në prani të qytetarëve, liderëve të VV’së dhe fytyrave tjera publike këto ishin fjalët e babait të Deharit.

Comments