Barcelona, gati 20 milionë euro për mbrojtësin e Liverpoolit (FOTO)

165

Barcelona1

Skuadra e Barcelonës janë të gatshëm ti dhurojnë 20 milionë euro Liverpoolit për të transferuar mbrojtësin, Nathaniel Clyne.

Anglezi ka bërë paraqitje fantastike për Livepoolin pas tranferimit nga skuadra e Southamptonit, dhe skuadra e Barcelonës e shohin si zëvendësuesin e duhur të Dani Alvesit.

hd-nathaniel-clyne-england-slovakia-euro-2016-21062016_1ceak84rplnx8196k1bfmd5kvg

Comments