Barcelona – Manchester City, ja kur luhet ndeshja

475

Është mësuar kalendari i ndeshjeve të Ligës së Kampionëve.

Barcelona që bën pjesë në grupin B, rrugëtimin drejt titullit e nis me Celticun, ku më 13 shtator skocezët pret në Camp Nou.

Ndeshja e dytë do të jetë ajo me Monchengladbach në Gjermani më 28 shtator,

Dhe ndeshja e fundit do të jetë ajo me Cityn në Camp Nou, më 19 tetor, ndeshje kjo shumë speciale për Pep Guardiolan.

Comments