Barcelona po shkatëron Deportivo La Coruna-Video

181

Image result for rafinha la coruna 15 10 2016
Rafinha ka shënuar dy herë në pjesën e parë për Barcelonën në ndeshjen kampionale të La Liga-s kundër Deportivo La Coruna njofton Faktiditor.Blaugranat sërish po luajnë një ndeshje me formacion të kombinuar ku mungojnë disa nga yjet e skuadrës si Iniesta, Sergio Roberto, Jordi Alba përfshirë këtu edhe Messin e lënduar.Por dy gola ndaj La Coruna nuk janë asnjëherë të sigurtë për Barcelonën sepse në ndeshjet e fundit ky rezultat është përmbysur dhe Barca ka pranuar po aq gola ndaj një kundërshtari që gjithmonë ka qenë i vështirë për t’u mundur.Kete siguri te golit te trete katalanasve ia dha Suarez  ne nderkohe qe Barca gjithashtu then edhe nje mallkim te ndeshjeve te dobeta pas ndeshjeve me kombetaren./Faktiditor/.

Moebel THEMA

https://www.youtube.com/watch?v=_beTolpyeUQ

https://www.youtube.com/watch?v=wy_sbrxeNVM

Comments