Barcelona synon goditjen e madhe në merkato, futet seriozisht në garë për Hazard

227

Barcelona dhe Real Madrid janë në luftë për Eden Hazard.

Sipas “Sport”, Barca është futur fuqishëm në garë për të marrë belgun.

Dështimi i transferimit të Antoine Griezmann, ka bërë që katalanasit t’i kthejnë sytë nga Hazard.

Ky i fundit ka vendosur të largohet nga Chelsea, pas një aventure shumë të suksesshme në Londër.

Comments