Bastisje në Likovë, ka të arrestuar

3,121

“Më datë 02.03.2023 në ora 11:30, zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë ndaluar N.A. (19) nga fshati Sllupçan, Komuna e Likovës. Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, iu gjet marihuanë. Ai është ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB

Comments