Bayerni nënshkruan me Yann Sommer

244

Yann Sommer do të jetë portieri më i ri i Bayern Munich.

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano shkruan se kontrata është kompletuar dhe njoftimi zyrtar do të vijë së shpejti.

Moebel THEMA

Sommer vjen te Bayern Munich, pasi Manuel Neuer pësoi jnë lëndim të rëndë gjatë skijimit.

Ndërkohë, Jonas Omlin do të zëvendësojë Sommerin te Borussia Monchengladbach. /Gazeta Express/

Comments