Befason Montella, ja çka thotë pas humbjes së thellë nga Genoa

357

Befason Montella, ja çka thotë pas humbjes së thellë nga Genoa

Moebel THEMA

Vincenzo Montella insiston se Milani nuk e ka merituar humbjen kundër Genoas

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella beson se skuadra e tij nuk është dashur të humbiste kundër Genoas.

Milan u mposht 3:0 nga Genoa, vetëm 3 ditë pas fitores së madhe kundër Juventusit.

“Ne luajtëm më mirë se herët tjera dhe nuk e merituam humbjen, sepse treguam shumë karakter. Lojtarët duhet të jenë krenar për atë që kanë treguar në pjesën e dytë”, tha Montella pas ndeshjes. /Express/

Comments