Bie bora e parë në Kosovë

138

Moebel THEMA

Bora e parë në Kosovë është shënuar në bjeshkët e Junikut, në vendin e njohur si Gropa e Erenikut
Mot i lig dhe me reshje bore është paralajmëruar gjatë kësaj jave nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, shkruan lajmi.net

E reshjet e para të borës filluan tashmë në Bjeshkët e Junikut, në vendin e njohur si Gropa e Erenikut.

junik

Comments