Bie Facebooku, qindra përdorues raportojnë ndërprerje në faqen e këtij rrjeti social

11,334

Qindra përdorues të Facebook kanë raportuar ndërprerje të faqes së Facebookut.

Ka pasur 346 raportime për ndërprerje të Facebook në 24 orët e fundit dhe qindra në Instagram.

Shumë prej tyre kanë hyrë në Twitter për të raportuar problemet e tyre, me fotot e faqes së internetit të Facebook që tregojnë një mesazh gabimi, shkruan Mirror, transmeton Klankosova.tv.

“Ne jemi duke punuar për ta rregulluar këtë sa më shpejt që të mundemi”, thuhej në atë mesazh.

Comments