Bie nga ura, humb jetën në Tiranë e moshuara. Ja emri

383

Bie nga ura, humb jetën në Tiranë e moshuara. Ja emri

Një grua e moshuar ka humbur jetën një ditë më parë në Tiranë, pasi ka rënë aksidentalisht nga ura në lum.

Burime nga policia thanë se një ditë më parë në urën e varur që lidh Valiasin me Laknasin, aksidentalisht ka rënë në lumë 66-vjeçarja Xhuma Neziri, banuese në Tiranë.

Si pasojë e rënies ka gjetur vdekjen. Trupi i viktimës është gjetur dhe nxjerrë nga shërbimet policore në afërsi të vendit të njohur si “Plepat e Brukës”.

Comments