Big Mama me urim të veçantë për ditëlindjen e mikut të saj!

258

Ajo ndan imazhe dhe video të llojllojshme me ndjekësit që ka në llogarinë personale, Instagram, shkruan lajmi net.

Në një imazh të fundit, Big Mama uron mikun e saj më të mirë me rastin e ditëlindjes i cili njëkohësisht kujdeset për pamjen e këngëtares.

“Urime ditlindjen mbeshtetsi im me i madh në jetë njeriu që në të mirën dhe të keqen je afër meje qofsh gjithmon i lumtur dhe pozitiv ashtu sic je zoti të ruajt shëndetin kreativitetin e të pafsha sa më lart my everything my nexttt te duaaa pa fund ❤❤❤ fjalt jan te vogla për të treguar dashurin që kam ndaj teje ❤?? @armendramadani”, shkruan ajo. /Lajmi.net/

Comments