Big Mama ndërron profesion!? Ajo merr rolin e kameramanes në dasmë [Foto]

337

Është ndër emrat më të lakuar në mediet rozë..
Big Mama shquhet për karakterin e saj luftarak si dhe një person pa komplekse, e cila e dëshmon në të gjitha paraqitjet e saj artistike dhe të përditshme, shkruan Kosovarja.
Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, aty ku po mahnitë me foto-sesionet e reja, me ç’rast vëmendjen më të madhe e merr tashmë trupi i saj i transformuar, e cila duket në top formë. Sot, Big Mama ka publikuar disa pamje nga një dasmë, e cila kësaj radhe nuk këndon, por xhiron me kamerë, madje edhe krijon atmosferë me instrumente muzikore.

“Edhe kameraman, ju servojme pakete cmim per dasmat e juaja”, ishin disa nga fjalët e këngëtares, pranë pamjeve ku shihet duke xhiruar. Kjo është Big Mama, si zakonisht e zhveshur nga komplekset. /Kosovarja/

Comments