Blake sjell këngën e re ‘Trëndafil’[Video]

208

Ai ka publikuar projektin e ri muzikor që mban titullin “Trëndafil”, së cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi net.

Për muzikën dhe producimin e këngës është përkujdesur RZON, Mix dhe Master, Don Gima ndërsa për klipin, Boulevard Films.

Pritet që projekti të pëlqehet nga fansat e artistit, pasi edhe këngët e mëhershme të tij kanë qenë tejet të suksesshme.

“Malli” dhe “Gasoline”, janë vetëm dy nga këngët e Blake që u mirëpritën nga publiku.

Comments