Blero nuk ndalet! Paralajmëron bashkëpunimin e radhës me këtë reper…[Foto]

206

Ai është ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë.

Blero po vazhdon ta dëshmojë vetën si këngëtar i zoti, i cili nuk po ndalet së sjelluri projekte dhe videoklipe të reja, shkruan Kosovarja.

Pas këngës së fundit “Bingo”, të cilën e publikoi para një jave, ai tashmë ka paralajmëruar edhe projektin e ri.

Është reperi Skivi bashkëpunori i radhës së Bleros, të cilët priten të sjellin një projekt të ri së bashku.

“La Vida Loca” është përshkrimi i fotografisë së publikuar nga dy artistët në fjalë, të cilët pritet të “bombardojnë” duke bashkuar forcat dhe stilet e ndryshme që kanë. /Kosovarja/

Comments