Bleu një euro kasollen e vjetër, ajo çfarë bëri i la të gjithë pa fjalë (Foto)

469

23-vjeçari nga Franca, Aleks Lamouro, vendosi të blinte shpellën që tezja e tij nxori në ankand.

a

so

Askush nuk ishte i interesuar ta blinte atë dhe Aleksi ishte i vetmi i interesuar. Ai ofroi vetëm 1 euro, transmeton shqipëriaime.

Pasi ai e bleu shtëpinë pati një ide të cilën e bëri realitet. Pas katër vitesh punë të vështirë dhe investimi, Lamouro dhe e dashura e tij e kthyen shpellën në një shtëpi luksoze.

Comments