Brazili ,supergol i Coutinho , po shuhet ëndrra e Argjentinës për fitore dhe kualifikim

176

Barcelona team-mates Lionel Messi and Neymar
Brazili po arratiset ndërsa Argjentina po fundoset dhe me shumë gjasa po rrezikon pjesëmarrjen në Kupën e Botës transmeton Faktiditor.është një asistim i Neymar dhe më pas Coutinho bëri vetë cfarë deshti për të dhënë një supergol në derbin e madh dhe me shumë rivalitet mes këtyre dy kombëtareve që kanë plot 7 Kupa bote bashkë.Aq me teper e ben interesante kete perballje prania e yjeve ne fushe Neymar dhe Messi por kesajrradhe si kundershtare./Faktiditor/

 

Comments