Viola Spiro ka takuar një këngëtare me famë botërore gjatë pushimeve verore, me të cilën ka realizuar edhe një fotografi ‘selfie’ .

Gjatë pushimeve verore, prezantuesja shqiptare është takuar me këngëtaren britanike, Nicole Scherzinger.

Kjo e fundit ka zgjedhur ishullin e Mykonos për pushimet dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Duket se Nicole ka një “tërheqje” me shqiptarët duke kujtuar kohë më parë romancën me futbollistin, Pajtim Kasamin. /Telegrafi/