Cana: Bravo Majlindë, mburremi me ty (Foto)

170

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana përmes një postimi në profilin e tij në Instagram ka shkruar se të gjithë shqiptarët mburren me Majlindën.

“Bravo Majlindë, mburremi me ty”, ka shkruar Cana.

Ndryshe, Majlinda Kelmendi ka arritur që t’i sjell medaljen e parë dhe të artë Olimpike Kosovës, në debutimin e saj të parë.

Comments