Çfarë ka ndodhur me Benzeman? 

281

 

benzema

Karim Benzema ka tronditur Real Madridin.

Sulmuesi francez nuk ishte pjesë e ekipit për ndeshjen e mbrëmshme kundër Reims.

Dhe, nuk bëhet fjalë për një mungesë të rëndomtë.

Por, sulmuesi ka probleme fizike, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”.

Kurse, “Los Blancos” frikësohen se Benzema mund të mos rikuperohet me kohë për fillimin e sezonit të ri në La Ligë.

Comments