C’farë po ndodhë me Manchester Cityn?!

148

vardy

Manchester City po fundoset, në mos tjetër të paktën nga Leicester City transmeton Faktiditor.ch.U deshtën vetëm 4 minuta lojë për të pranuar dy gola të shpejtë nga Vardy dhe Andy King./Faktiditor.ch/

 

 

Hapsira Reklamuese.

Comments