Chelsea rikthehet te fitorja (VIDEO)

232

Moebel THEMA

Chelsea ka shënuar fitore në kuadër të xhiros së shtatë në Premierligë.

‘Blutë’ kanë mposhtur 0:2 Hullin në udhëtim.

Willian në minutën e 61’ dhe Costa në minutën e 67’, shënuan për Chelsean.


Diego Costa Goal HD – Hull City 0-2 Chelsea 1… by Zkrisz

Comments