City – Barcelona, formacionet e mundshme (FOTO)

325

city-barcca

Ndeshja kryesore e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve do të zhvillohet në Etihad Stadium.

Xhiroja e katërt në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve vë përballë sërish Manchester Cityn dhe Barcelonën.

Ndeshjen e parë të zhvilluar në Camp Nou e kanë fituar katalanasit me rezultat bindës 4:0, derisa City do të mundohet t’i revanshohet sonte.
Më poshtë keni formacionet me të cilat pritet të luajnë Pep Guardiola dhe Luis Enrique.
barca-city
Comments