Crystal Palace dhe Liverpool një ndeshje e ” çmendur” me lumë golash

268

Image result for crystal palace liverpool
Plot pesë gola në pjesën e parë, një ndeshje briliante dhe thuajse e ” cmendur” -e gjitha kjo midis Crystal Palace dhe Liverpool transmeton Faktiditor/..Ndeshjen e ka dominuar skuadra mysafire e të kuqve por edhe vendasit iu kundërpërgjigjën thuajse në të njëjtën monedhë.Matip mbylli serinë e golave për një avantazh të lehtë tçë Liverpool në një ndeshje të hapur për pjesën e dytë /Faktiditor/

https://www.youtube.com/watch?v=ARHOVBnA3Iw

 

 

Comments