Dashuri dhe urrejtje në Kuvend/ Berisha vendos muzikë në sallë (VIDEO)

230
Image result for Dashuri dhe urrejtje në Kuvend/ Berisha vendos muzikë në sallë (VIDEO)
Kuvend nuk ka vetëm debate, sharje, por ka edhe çaste humoristike. Çaste të tilla janë të rralla, e sigurisht janë për tu mbajtur mend.

Sali Berisha pasi ka replikuar për disa orë sot në Parlament me Edi Ramën, në fund e ka mbyllur me të qeshura.

Ai i ka vendosur kryeministrit këngën parodi të Ismet Drishtit dhe sigurisht që deputetët nuk kanë mundur të mbajnë të qeshurat. /albeu.com/

Comments