De Biasi nuk e pret aspak mirë humbjen, ja çfarë bëri menjëherë pas ndeshjes

181

de-biasi012

Moebel THEMA

Trajneri i Kombëtares shqiptare De Biasi ka folur për mediat pas humbjes nga Spanja.

De Biasi ka thënë se nëse njëherë gabon kundër Spanjës ata nuk falin.

“Ne gabuam dhe Spanja na ndëshkoi”, ka thënë De Biasi.

Po ashtu tekniku italian tha se Shqipëria nuk bërë atë për çfarë është stërvitur në këtë ndeshje.

Madje, De Biasi ishte aq i inatosur nga kjo kjo humbje sa që në fund braktisi edhe intervistën. /Gazeta Blic/

Comments