Dëmtohet talenti shqiptar i Barcelonës

171

Talenti shqiptar që po rritet tek akademia e Barcelonës ka pësuar një dëmtim.

Lajmi bëhet i ditur nga faqja “Kosovan football” në Twitter, por jo edhe nga Barcelona dhe mediat spanjolle, raporton Gazeta Olle thuhet se talenti Labinot Kabashi ka pesuar nje demtim.

Labinot Kabashi, që luan me U-17 të Barcelonës, së fundi u ftua nga Përfaqësuesja A e Kosovës.pooo

Comments