Deputeti shqiptar pëson aksident rrugor (FOTO)

295

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla ka pësuar një aksident rrugor këtë të premte gjatë rrugës për të shkuar drejt Shkodrës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Balla, duke u shprehur se fatmirësisht askush nuk është lënduar.

Kreu i grupit parlamentar të PS-së e ka postuar në rrjetin social lajmin, madje duke bërë dhe ironi me ish kryeministrin Berisha dhe “qytetarin dixhital”

STATUSI:

“Rrugës për në Shkodër #EgjithëVëmendjaPërNJERËZIT , makina u përfshi në një aksident rrugor. Shyqyr të gjithë mirë. Të njoftohet edhe “qytetari digjital”-

Comments