Dhunë në Argjentinë, Policia gjuan me armë në drejtim të tifozëve (VIDEO)

101
Dhunë në Argjentinë, Policia gjuan me armë në drejtim të tifozëve (VIDEO)

Moebel THEMA

Futbolldashësit në shtetin argjentinas janë tronditur me një veprim të policisë vendore.

Pamje lufte u shfaqën në ndeshjen mes Almagros dhe Atletico Paranaense, ku u përleshën tifozët dhe policia.

Gjithçka erdhi pas golit të miqve, me tifozët që nisën trazirat dhe policia përdori çdo mjet për t’i qetësuar, deri te plumbat prej gome.

Për më tepër shikoni videot e mëposhtme.

Comments