Dibër të Madhe / Vidhen rreth 17 mijë euro në një shtëpi

211

Një qytetar nga Dibra ka lajmëruar në polici se i kanë vjedhur 10.800 euro, 250.000 denarë dhe stoli ari me vlerë 2.000 euro.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 19 e 30 deri në orën 3 pas mesnate.

Pas denoncimit të qytetarit,policia ka filluar hetimet përgjetjen e autorëve të krimit.

Sipas policisë, vjedhjet në Dibër të Madhe janë shpeshtuar, por nuk është arritur të kapen autorët e vjedhjeve. /albeu.com/

Comments