Digjet një furgon në Tetovë (VIDEO)

177

digjet

Sonte në lagjen Bllok 70 në Tetovë  është djegur një furgon në  në rrethana ende të pa qarta. Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur dhe kanë nisur që të lokalizojnë zjarrin. Nuk dihet nëse ka të lënduar, por dëmet janë të mëdha.

 

Comments