Doriev humbet rastin për të shënuar nga penaltia! Ndeshja Shkëndija-Shkupi përfundoi me barazim

420

Derbi në Tetovë mes KF Shkëndija dhe FC Shkupi ka përfunduar me barazim, përcjell TV21. Ndeshja u zhvillua me disa ndërprerje, ndërkaq kishte edhe të lënduar. Fillimisht ndeshja u ndërpre pasi në fushë u hodhën letra dhe fishekzjarre. Më pas për arsye se u godit në kokë futbollisti Ardit Iljazi nga Gostivari, ndëra më pas pati një rrahje mes lojtarëve të dy ekipeve.

Moebel THEMA

Pak para përfundimit të ndeshjes Shkëndija humbi rastin për të shënuar pasi lojtari Ljupço Doriev humbi rastin për të shënuar nga penaltia.

Comments