Dua Lipa ngriti në këmbë publikun në Manila![Video]

219

Pas koncertit që mbajti në Kinë, këngëtarja ka qenë e ftuar të performojë në Manila, shkruan lajmi.net.

Në këtë koncert, Dua po shoqërohej nga prindërit e saj, të cilët përmes rrjeteve sociale sollën pamje nga performanca e vajzës.

Publiku që ishin mbledhur për ta dëgjuar nga afër Duan ishte i pafund, kurse atmosfera ishte në kulm, derisa Dua Lipa performoi para fansave të saj.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua është “Electricity”, në duet me Mark Ronson dhe Diplon. /Lajmi.net/

Comments