Dua Lipa shijon bukuritë natyrore të Butrintit në Shqipëri

230

Dua po shijon qëndrimin e saj në Shqipëri mjaft shumë.

Moebel THEMA

Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net

Ajo së fundi po viziton Shqipërinë teksa erdhi për të qenë e pranishme dhe për të parë punimet në çerdhen e cila është në ndërtim e sipër në Tiranë, mbështetur nga fondacioni i këngëtares në Kosovë, ‘Sunny Hill Foundation’.

Përkrah punëve bamirëse ajo po shfrytëzon edhe pushimin e saj në Shqipëri për t`u argëtuar me familjarët dhe të dashurin e saj Anwar Hadid i cili është vëllau i dy supermodeleve Gigi Hadid dhe Bella Hadid.

Së fundi Dua ndau disa fotografi ku shihej në bikini teksa po shijonte qëndrimin e saj në Shqipëri më saktësisht në Butrint.

Ajo mori më shumë se 1 milio0n pëlqime e në fotot e postuara teksa u komentua pozitivisht mijëra herë./Lajmi.net/

Comments