Dy kampionët e fundit ndahen me barazim pjesën e parë

298

Dy kampionët e fundit të botës Gjermania dhe Franca kanë barazuar pjesën e parë në kuadër të Ligës së Kombeve ,ndeshje që është duke u zhvilluar në alianz Arena .Franca ka dominuar pjesën më të madhe të ndeshjes kundër kombëtares së Joakim Lev që ka disa ndryshime pas Kupës së Botës dhe atij dështimi të madh të gjermanëve/Faktiditor.ch/

Comments