Dy skuadra shqiptare sonte luajnë në raundin e parë të UEFA Champions League

557

Edhe sonte zhvillohen disa ndeshje në raundin e parë të UEFA Champions League.

Skuadrat shqiptare, si Struga dhe Egnatia do jenë në program sonte, shkruan Indeksonline

Struga do të luaj ndaj një kundërshtari të fortë siç është Slovan Bratislava, ndeshje kjo që zhvillohet në Sllovaki nga ora 19:00.

Në anën tjetër, Egnatia luan ndaj Borac Banja Luka nga Bosnja dhe Hercegovina.

Kujtojmë që mbrëmë Ballkani, skuadra kosovare arriti fitore ndaj Santa Coloma me rezultatin 2:1./Indeksonline/

Comments