Dy yjet që mund të mungojnë në “El Classico” (FOTO

469

dy

Luis Suarez dhe Neymar mund të mungojnë në ndeshjen e vitit të Barcelonës kundër Real Madridit.

Gazeta “Sport” ka paralajmëruar dy yjet katalunas që të kenë kujdes nga kartonët, pasi që uruguaiani ka katër kartonë ndërsa Neymar tre.

Futbollisti që grumbullon pesë kartonë të verdhë, mungon në ndeshjen pasuese.

sport_1477865257-3827271

Comments