E godet rëndë autobusi, por mrekullisht burri çohet dhe ec në këmbët e veta (Video)

184

Kamerat e sigurisë e kanë kapur momentin tronditës kur një burrë goditet nga një autobus në rrugë në Reading të Britanisë së Madhe.

Burri i identifikuar si Simon Smith u hodh përtokë nga autobusi derisa po ecte përgjatë rrugës “Gun Street”.

Por, mrekullisht ai ka qenë në gjendje të çohet në këmbë të veta dhe të ecë pasi që ka pësuar vetëm të çara.

Nuk ka të arrestuar për këtë incident, raporton BBC.

Ndërkohë, kompania e autobusëve e Reading ka thënë se ishte një aksident i tmerrshëm që tani është duke u hetuar.

Comments