E pabesueshme sa punëtorë dalin nga kjo veturë (Video)

282

Moebel THEMA

vetura-e1475484494733-780x439-1-650x358

Shumë prej nesh përballen me udhëtime të pakëndshme në një autobus të mbushur me njerëz apo tren, thjesht për të shkuar në punë çdo mëngjes, transmeton Klan Kosova.
Por një grup i punëtorëve rusë kanë bërë diçka tjetër.

Një video që është publikuar në youtube shihet një grup i punëtorëve të rrugës të grumbulluar në një makinë goxha të vjetër por që i zuri të gjithë.

Pavarësisht hapësirës brenda dhe jokomoditetit, punëtorët u panë të qeshur dhe duke e përshëndetur kamerën.

Comments