E thotë Stefano Pioli: Ky është objektivi i madh i Interit

264

E thotë Stefano Pioli: Ky është objektivi i madh i Interit

Moebel THEMA

Stefano Pioli është prezantuar sot nga gjiganti italian, Interi.

Gjatë prezantimit te skuadra e Interit, trajneri italian është pyetur rreth një mori cështjes që e rrethojnë klubin dhe mbi objektivat e tyre.

“Do të jem i lumtur nëse së paku kualifikohemi për në Ligën e Kampionëve”, ka thënë Pioli në prezantimin e tij te Interi, përcjell Telegrafi.

“Në këtë pikë të sezonit, vitin e kaluar Interi ishte ne krye te tabelës, por pastaj gjërat ndryshuan”.

“Ne duhet të përpiqemi që të japim maksimumin për të filluar ngritjen në tabelë”, përfundoi trajneri italian.

Comments