“Ec, Bill, ec..”/ Videoja që po bën xhiron e botës (VIDEO)

274

Moebel THEMA

“Ec Bill, duhet të ikim”. Kjo video ku duken presidenti aktual i SHBA, Obama dhe ish presidenti Bill Clinton po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Pamjet janë xhiruar teksa Obama priste mbërritjen e Clinton të hipte në Air Force One për të fluturuar për në SHBA, pasi i dhanë lamtumirën e fundit ish-presidentit izraelit Shimon Peres, një ditë më parë.

“Ec Bill, ikim”, “Bill ikim do të të çojë në shtëpi”. “Ikim, duhet të shkoj në shtëpi”, i thotë Obama.

Comments