Edhe Diona Fona shkëlqeu mbrëmë në dasmën e Elitës dhe Gjikos! Ja si dukej[Foto/Video]

227

Ajo ishte prezente në dasmën e çiftit të famshëm Gjiko dhe Elita, të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi net.

Diona ishte një nga ato femrat e showbizit që tërhoqi vëmendjen e mediave me paraqitjen e fundit, e veshur në një fustan ngjyrë pink.

Bukuroshja i dha edhe më shumë hijeshi mbrëmjes, teksa sipas videove dukej se po argëtohej mjaft shumë.

Ndryshe, Diona ishte e ftuar edhe në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net, ku ka folur rreth karrierës dhe jetës private.

Ajo po ecën mjaft mirë me muzikë kurse e fundit këngë e lansuar nga ajo mbetet “Veç fjalë”. /Lajmi.net/

Comments