Edhe kjo ndodh: Shikoni ku stërviten futbollistët e Manchester Unitedit (Foto/Video)

370

Moebel THEMA

Futbollistët e Manchester Unitedit si kurrë më parë kanë pasur një stërvitje të jashtëzakonshme.

Në fakt, Djajtë e Kuq janë stërvitur në një park të automobilave të qytetit të Northamptonshire.

E gjithë pasi që skuadra e Northampton nuk ka stadium ndihmës, ndërsa ndeshja ku do të zhvillohet ka qenë në përgatitje e sipër për takimin e Kupës së Ligës, transmeton Telegrafi.

Jose Mourinho ka rastin të përmirësojë statistikat pasi që në tri ndeshjet e fundit ka pësuar humbje, dhe një të tillë nuk do të preferonte ta përjetonte.

Kujtojmë se takimi do të fillojë në orën 20:45, ndërsa pritet të ketë risi në formacionin e Unitedit. /Telegrafi/

unis 1unis 2unis 3unis

Comments