Grupi i cili duhet të zbavit Maqedoninë më 14 gusht me koncertin e tyre të parë në shtetin tonë, ka shkruar një postim në Facebook rreth vërshimeve në Maqedoni, transmeton Telegrafi Maqedoni.

”Të prekur nga vërshimet në Maqedoni. Respekte nga zemra për qytetarët e Maqedonisë që humbën jetë nga vërshimet në Maqedoni. Do të dhurojmë donacion për Kryqin e Kuq në Maqedoni. Respektojmë viktimat, familjet e tyre dhe të gjithë bashkëluftëtarët tanë nga Maqedonia. Shihemi në ”Ohrid Calling” të dielën më 14 gusht” shkruhet në postimin e The Prodigy në Facebook./Telegrafi/

The Prodigy post