Edona me burrin e fëmijët për drekë, kaq bukur duket!

368

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është e pranishme në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Ajo kohëve të fundit nuk është shumë aktive me këngë, por është aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo në një foto shihet bashkë me burrin dhe fëmijët në drekë.

Si gjithmonë, Edona po duket tejet bukur.

Comments