Enca ‘godet’ femrat: Mbajeni të dashurin ose…[Foto]

214

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila thotë se është viti 2018-të dhe gjërat janë më ndryshe, shkruan lajmi net.

“Është viti 2018 vajza. Trajtoni mirë të dashurin tuaj ose një tjetër do ta bëj”, shkruan ajo teksa jep një mesazh të fuqishëm.

Haxhia është njëra ndër artistet më aktive të estradës si në rrjete sociale ashtu edhe në projekte muzikore. Sa i përket jetës private ka deklaruar se ende është ‘single’.

“Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom dhe “Rendez Vous”, janë këngët e fundit të Encës. /Lajmi.net/

Comments